tokajska pivnica

Objavte miesto, kde sa rodí Tokajské

Ochutnávky v stredovekej pivnici

Ochutnajte vína v autentickom prostredí, v stredovekej pivnici v sprievode profesionálneho someliéra alebo priamo s jedným z Macikovcov. Objavte tajomné vínne podzemie!

Neobyčane miesto na Tokaji

VÍNNY DOM U MACIKA

Pochutnajte si na sezónnych špecialitách, ktoré Vám pripravíme z čerstvých surovín podľa Vašich vopred dohodnutých požiadaviek.

Wine house at Maciks

ZÁKLADNÁ OCHUTNÁVKA

Degustácia 6 druhov vína 

Cena 10€/ osobu

ROZŠÍRENÁ OCHUTNÁVKA

Degustácia 8 druhov vína +1 bonus

Cena 15€/ osobu

VEĽKÁ OCHUTNÁVKA

Degustácia 10 druhov vína + 1 bonus

Cena 20€/ osobu

OCHUTNÁVKA EXPERT

Degustácia 13 druhov vína + 2 bonus

Cena 30€/ osobu

Neobyčajné miesto na Tokaji

VÍNNY DOM U MACIKA

Vínny dom - Salónik

Kapacita: 20-25 miest

Pôvodná miestnosť  vínneho domu v našom vinárstve, v ktorej sme sa snažili zachovať dekorácie dýchajúce kultúrou tohto regiónu.  Historický nábytok a pôvodné dekorácie len dotvárajú útulný charakter tohto priestoru. V zimných mesiacoch Vám posedenie spríjemní teplo z kachľovej pece.

Táto miestnosť je zároveň vhodná na organizovanie menších pracovných stretnutí, alebo prezentácií s možnosťou využitia audiovizuálnej techniky .

Vinný dom - Konferenčná sála

Kapacita: 150 miest

Tradičné gazdovské náradia a stroje dopĺňajú priestrannú oddychovú zónu plnú levandúľ a ruží. Vonkajšie pergoly poskytujú pohodové sedenie v tieni alebo ak chcete môžete využiť aj slnečné otvorené sedenia. Celková kapacita je až 120 miest.

Súčasťou gazdovského dvoru je aj zastrešený veľký letný altán, ktorí poskytuje príjemný oddych v tieni tokajského dvora. Tieto priestory tvorí posedenie pre približne 30-35 osôb.

Stodola - Vidiecká terasa

Kapacita 40-50 miest

Súčasťou najstarších priestorov je aj zastrešená vidiecka terasa , ktorá je veľmi obľúbeným miestom zákazníkov, ktorí vyzdvihujú vôňu dreva s panoramatickým výhľadom na tokajské vinohrady. Tento priestor je využívaný hlavne v teplejších mesiacoch a príjemne dotvára charakter nášho vinárstva.

Letný altán & Letné pergoly

Kapacita: 100-120 miest

Novovybudované priestory tvorí dvojpodlažná miestnosť , kde moderné priestory uspokoja aj toho najnáročnejšieho návštevníka.

Priestory sú priamo predurčené na organizovanie väčších konferencií poprípade spoločenských udalostí ako výročia, plesy, alebo svadby . Obidve podlažia sú prepojené audiovizuálnym systémom a kompletným ozvučením.

Súčasťou konferenčnej sály je aj slnečná terasa na ktorej je príjemné posedenie s pohárom vínka a výhľadom na vinohrad.

Stredoveká pivnica

VÍNNY DOM U MACIKA

Konferencia, teambuilding, školenie na Tokaji?

Máme dlhoročné skúsenosti v realizácií eventov pre korporatných klientov. V našom vinárstve sme vybavený kompletným zázemím pre organizovanie teambuildingov, konferencií, firemných školení alebo porád. Ponúkame profesionálnu audio-vizuálnu techniku v školiacich/ konferenčných  priestoroch.

V prípade Vášho záujmu neváhajte nás kontaktovať:

Kontaktná osoba: Erika Maciková

Telefón- pracovné dni od 8:00- 17:00: +421905125507

E-mail: penzion@tokajmacik.sk

Máte 18 alebo viac rokov? Are you 18 years or older?

Odkliknite ak máte viac ako 18 rokov. Check if you are 18 yrs or older.